HİZMETLERİMİZ

Hatalı ve Renk Değiştirmiş Kaş İşlemleri Silme

Hatalı ve Renk Değiştirmiş Kaş İşlemleri Silme

Kaşlar hem kadınların hem de erkeklerin yüzlerindeki ifadeyi veren bölümlerdir. Bu nedenle kaş tasarımları odlukça önemlidir ve kaş modası sıklıkla değişmektedir. Bir dönem ince kaş moda iken bir diğer dönemde kalın kaş modası görmek mümkündür. Bu gibi değişiklikler kaş sürecindeki değişimleri de beraberinde getirmiştir.

Kaş tasarımları gün be gün artarken teknoloji de buna eşlik etmektedir. Kaş tasarımı yapan birçok adres bulunabilir ve bu adreslerde kaş tasarımları her zaman doğru yapılamaz. Hatalı kaş yapımı sıkça rastlanan bir durumdur ve birçok kişi bizimle bu nedenle iletişim kurmaktadır. Elbette bir kaş tasarımı yapılmış ise ve kişiler uzun süre kullandıysa bu kaş tasarımında renk değişimi görmek mümkündür.

Renk değişimi yaşamış kaşlarda hoş bir görüntü oluşmaz ve bu da işlemin silinmesi gerektiğini düşündürür. Hatalı ve renk değiştirmiş kaş işlemleri silme ile bu görüntüden kolaylıkla kurutulmanız mümkündür. Kaş silme işlemleri seanslar kapsamında gerçekleşmektedir ve profesyonel kişiler tarafından yapılmakladır.

Hatalı Ve Renk Değiştirmiş Kaş İşlemleri Silme Nasıl Yapılır?

Antalya hatalı ve renk değiştirmiş kaş silme sürecinde direkt olarak merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sunduğumuz hizmet aslında kaşta yer alan kaş boyasını silmektir ve bunu Pico Wave Laser teknolojisi ile gerçekleştiriyoruz. Bu teknoloji ile kıl köklerine zarar vermeden kaş silme işlemini gerçekleştirmek mümkün. Bu durum özellikle kaşlarının gitmesinden korkanlar için rahatlatıcı bir ektiye sahip.

Gözü kapatarak uygulanan teknik kısa süre içerisinde tamamlanır. Bu ürün piko saniye içerisinde atışlarını yaparak işlemleri kısaltmaktadır. Ancak etkisini arttırır ve böylelikle daha az seans ile olumlu sonuç almak mümkün hale gelir. Kaş silme işlemleri 3 veya 4 seans sürebildiği gibi kaş durumuna göre daha uzun da sürebilir. Aslında hali hazırda renk değiştirmiş ve kalıcılığını yitirmiş kaş işlemlerinde süreç çok daha kısadır. Ancak yeni yapılan işlemler de gerekli seanslar ile istenen sonuca çevrilmektedir.

Hatalı Ve Renk Değiştirmiş Kaş İşlemleri Silme Avantajları

Pek çok hatalı güzellik işlemi bulunmaktadır. Bu işlemler bazen malzeme, bazen ise işlem yapan kişi nedeni ile gerçekleşebilir. Bu gibi faktörler kişilerin günlük hayatlarını olumsuz ektilerken en kısa zamanda bu problemleri düzeltmek istemeleri de oldukça doğaldır. Sunduğumuz hizmet kapsamında kaş çizimlerini yok ederken boyamaları da beraberinde yok ediyoruz.

Böylelikle kaş tasarımı olarak yapılan işlemler gitmektedir. Eski kaş görüntüsü geri gelir ve kişiler bu işlemden belirli zaman geçtikten sonra yine bu işlemi yaptırabilirler. Bu nedenle birçok kişi tasarımını beğenmediği kaş boyalarını veya artık dolan renkteki kaş boyalarını sildirerek eski görüntüsünü vermektedir.

Antalya Hatalı Ve Renk Değiştirmiş Kaş İşlemleri Silme

Antalya hatalı ve renk değiştirmiş kaş işlemleri silme sürecinde bizden destek alabilirsiniz. Kliniğimiz bu süreci Pico Wave Laser ile yönetmektedir ve böylelikle kaş görüntüsü ve formu açısından herhangi bir zarara uğramamaktadır. Özellikle kaşları az olanlar için güvenilirdir ve bir tercih sebebi haline gelmiştir.

Kaşlarını boyatanlar ve Antalya içerisinde bu görünümü silecek güvenilir birini arayanlar için merkezimiz yer almaktadır. Böylelikle bir ön görüşme planlanabilir ve bu durumda kaç seans sürebileceği hakkında bilgiler de verilmektedir. Elbette işlemler bununla sınırlı değildir çünkü kaş tasarımının ne zaman yapıldığı, hangi malzemelerden yapıldığı gibi faktörler de önemlidir. Bu bilgiler, kaş silme sürecinde önemli olacaktır. Bu sayede kişiye özel bir kaş silme işlemi yapılırken kaşlar eski görüntüsüne kavuşabilecektir.