HİZMETLERİMİZ

Renkli Dövme Silme

Renkli Dövme Silme

Dövmeler yüzyıllardır öne çıkan ve sevilen çalışmalardır. Dövmeler insan vücudunda hoş bir görüntü oluşturmaktadır ve aynı zamanda birçok kişi için özel anlamlar da ifade edebilirler. Bu nedenle dövmelerin tasarımları çeşitlenirken milyonlarca alternatif sunmak mümkündür. Ancak zaman içerisinde dövmelerden vazgeçmek de mümkündür. Bu durum bazen dövmenin anlamını kaybetmesi ile olurken bazen de iş gibi birtakım sebepler nedeni ile bir zorunluluk haline gelmektedir. Bu durumda dövme silme işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmalıdır.

Dövme silmek için doğru bir merkez seçimine özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu işlem lazer tekniği ile yapılmaktadır ve doğru lazer yöntemi ile birçok hasarın önüne geçilebilir. Dövme silme işlemlerinde dövmenin rengi ve tasarımı da önemlidir. Tüm bu bilgiler dövme silme süreci için belirleyici faktörler olmaktadır.

Renkli dövme silme söz konusu olduğunda lazer seçimi çok daha hassastır. Çünkü lazer siyah rengi daha iyi okurken bu durum renkli dövmelerde azalmaktadır. Ancak Pico Wave Laser teknolojisi ile Antalya içerisinde üst kalite renkli dövme silmeyi gerçekleştirebiliyoruz. Dövme sildirme Antalya içerisinde renkli olarak da bulunmaktadır. Renkli dövme hizmeti için lazerin modeli ve versiyonu önemsenmelidir.

Renkli Dövme Nasıl Silinir?

Renkli dövme sildirme işlemi ile ilgili merak edilen pek çok bilgi bulunmaktadır. Renkli dövmeler diğer dövmelere nazaran silinmesi daha zor dövmeler olarak görülür ve bu edenle ayrı bir özen gerektirmektedir. Elbette gelişen teknoloji bu süreçte destekleyicidir ve kullandığımız teknoloji renkli dövmeyi temizlemektedir. Artık renkli dövmesinden kurtulmak isteyenler için sunduğumuz renkli dövme silme işlemi birtakım seanslar sonrasında tamamlanmaktadır.

Bu nedenle düzenli olarak seanslara gelmek oldukça önemlidir. İlk aşamada bir kontrol seansı gerçekleştiriyoruz. Lazerle dövme silme Antalya içerisinde tarafımızca yapılmaktadır. Kontrol seansı ile dövmenin durumu, ne zaman yapıldığı, ebattı ve renkleri gibi birçok ayrıntıya özen gösterilir. Silme süreci alanında deneyimli uzmanlarımız tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleşir. Bu sayede dövme silme öncesinde tüm önlemler alınır ve seansı sayısı da ortalama olarak bu esnada belirtilebilir.

Elbette kontrol seansı sonrasında fiyat bilgisi vermek de mümkündür. Silme işlemi kontrol seansı sonrasında başlar ve kişilerin ilk seansları gerçekleşir. İlk seans içerisinde birtakım etkiler görmek mümkündür ki bu durum dövmenin ebattı ve rengi ile ilişkilidir. Renkli dövme silme süreci 3 seans olabileceği gibi 8 seans gibi oranlarda da olabilir. Bu konuda en detaylı bilgi ancak kontrol seansı sonrasında verilebilir.

Renkli Dövme Silme Merkezleri

Renkli dövme silme işlemi birçok merkezde yapılabilir. Ancak bu süreçte kullanılan teknoloji ve lazer türü odlukça hassas bir konudur. Renkli dövme silme merkezleri içerisinde yer alan merkezimiz, Pico Wave Laser teknolojisini en üst kalitede kullanırken renkli dövmeleri de tıpkı siyah dövmeler gibi silebilmektedir. Aynı zamanda bu esnada deriye zarar vermez ve böylelikle birtakım izlerin de önüne geçer. Dövme sonrasında o bölgede iz olmaması ve yanık durumunun oluşmamasına özen gösterilmelidir.

Renkli Dövme Silme Fiyatları

Renkli dövme silme fiyatları dövmenin birtakım faktörlerine bağlı olarak değişime açıktır. Bunlardan biri ebattır. Ebata göre esas sayısı artar ve bu nedenle renkli dövme silme fiyatı da değişim gösterir. Aynı zamanda renkli dövme teknolojisinde kullanılan ürün de önemlidir. Pico Wave Laser teknolojisi renkli dövmeler ile en uyumlu teknolojidir. Dövme silme işlemlerinde fiyatlandırma seans sayısı ile ilişkilendirilir. Bu nedenle dövme silmenin fiyatı ancak ilk kontrol esnasında net olarak söylenebilir.